Home
Over ons
Boekrecensies
0 – 6 jaar
6 – 12 jaar
12+ jaar
Kinderen & geloven
Contact
Home
Over ons
Boekrecensies
0 – 6 jaar
6 – 12 jaar
12+ jaar
Kinderen & geloven
Contact
In deze categorie ...
6-12 jaar
LEEFTIJDSGROEP
95 berichten
Graphic novels
De winnaars van de jeugdboekenprijzen 2023 zijn bekend!
Winnaars EigenWijsPrijs 2020 – categorie groep 3-5 en groep 6-8
Kindertheater deepdeep
Henriet Koornberg-Spronk
Graphic novels
Vrouwke Klapwijk
Anja Adams
Anne Ruhl
Christy Bel – illustrator
‘Schrijven over reizen’ – schrijfworkshop voor groep 5-8 basisschool
Voorstelling ‘Op reis’ met Matthijs Vlaardingerbroek
Irene Goede
Marijke ten Cate
Joyce de Jongh
Janco Bunt
Gesa van Delft
Hanna Holwerda
4 en 5 mei: herdenken van oorlog en bevrijding
Titellijst ‘Vriendschap’
Anke van der Pol
Leendert van Wezel
Judith Janssen
Dani van Doorn
Roelof den Ouden
Jannie Koetsier-Schokker
Annelies Tanis
Erik Idema
Leontine Gaasenbeek
Greetje Kruidhof
EigenWijsPrijs op de basisschool
‘Dichten met kinderen’ op de basisschool
Hoogste Woord 2018
Lang geleden
Marieke ten Berge
Mieke van Wieringen
Sep & Sanne-poppen (2)
Sep & Sanne-poppen (1)
‘Op wereldreis met muisje Gijs’, door kindertheater ‘Deepdeep’
Thijmen Gijsbertsen
Leanne van Spronsen
Auteur/illustrator: breng een schoolbezoek!
Tweede Wereldoorlog
Lianne Biemond
Thea Zoeteman
Terry van Driel
Alle voorleestips
Johan Leeflang
Marjolein Hund
Raymond Zachariasse
Michiel Bakker
Marian Schalk-Meijering
Teunie Suijker
Janny den Besten
Vertelplaten: voorlezen met het ‘vertelkastje’ – kamishibai
25 januari: Gedichtendag en start Poëzieweek
Raadgedicht
Joke van Winkel
Herman Wilbrink
Maarten Brand
Luisterboeken
Janneke van Reenen
Jan van Reenen
Liesbeth Morren
Geeri Bakker
Ina van der Beek
Iris Boter
Nelie Bremmer
Willeke Brouwer
Gisette van Dalen
Jeannette Donkersteeg
Jan van den Dool
Evelien van Dort
Els Florijn
Simone Foekens
Margriet de Graaf
Lijda Hammenga
Martine Jonker
Roland Kalkman
Guurtje Leguijt
Ingrid Medema
Jeanette Molema
Nelleke Scherpbier
Joke Schutten
Mariska Vos
Eeuwoud Koolmees
Marianne Witvliet
Bert Wiersema
Judith van Helden
Ineke Kraijo
Liesbeth van Binsbergen
Hans Mijnders
Bram Kasse
Angelique Bos
Corien Oranje