Twaalf voor -12

Alle twaalf artikelen hebben in dit boek elk een hoofdstuk met een kort voorval uit het dagelijks leven, uitleg, vragen, een bijpassende psalm en een of meerdere opdrachten. Ook is er ruimte om op te schrijven wat je wilt onthouden, al is deze ruimte wel beperkt. Voor jonge kinderen is er per hoofdstuk een apart blokje met uitleg.

Vormgeving en illustraties
Deze paperback is volledig in kleur uitgevoerd. Op de omslag staat een digitaal gemaakte illustratie, die qua uitvoering hetzelfde is als de tekeningen in het boek. Ieder hoofdstuk heeft een eigen gekleurde paginarand. Verschillende pagina’s hebben afbeeldingen ter grote van een kwart pagina.

Taalgebruik
De lezer wordt in het boek als het ware bij de hand genomen om stap voor stap de geloofsbelijdenis na te lopen en te leren begrijpen. De taal is eenvoudig. Moeilijke woorden worden in de tekst uitgelegd. Daarnaast wordt de lezer persoonlijk aangesproken door middel van vragen als: Geloof jij dat ook? Verlang jij daar ook naar? en Herken jij dat of verlang je stilletjes weleens weleens naar de wederkomst van de Heere Jezus?

Christelijk karakter
De afgedrukte Bijbelteksten staan in de Statenvertaling. Er wordt gesproken over de Heere Jezus en over God.

Doelgroep
Dit boekje is geschikt voor kinderen vanaf ongeveer 8 jaar. De blokjes speciaal voor jongere kinderen zijn geschikt vanaf ongeveer 4 jaar. Zowel thuis als op de zondagsschool of de club kan dit boek gebruikt worden.

Leesbeleving en leesplezier
Een mooi, eenvoudig boekje waarin ouders en kerkwerkers een handvat wordt geboden om samen na te denken over de twaalf artikelen van het geloof.

EvR

Boekgegevens

Titel:

Twaalf voor -12

Jaar van uitgave:

2025

Aantal pagina’s:

83

Uitgeverij:

Lumen

Prijs:

€ 12,95

Deel deze recensie