Het Platform Christelijke Kinderboeken kan blijven bestaan dankzij de sponsorlinks. Steun ons door je boek te kopen via de blauwe knop!

Plaatjes in een plasje limonade

Joep houdt van voetbal. En Joep spaart plaatjes. Fien helpt hem. Maar als Joep en Fien bij oom Sam en tante Laura langsgaan, gaat het mis. De limonade valt om. Over het album van Joep. Het album van Joep is verpest. Zou dat nog goedkomen?

Op het omslag zijn Joep en Fien te zien. Aan de gezichten kun je zien dat er iets mis gaat: er valt een glas limonade om, over de plaatjes van Joep. De illustraties van Katja Schellekens zijn verschillend van formaat en ondersteunen de tekst.

Het boek heeft neutraal taalgebruik. Er zijn wel verschillende aspecten die bij sommige christelijke ouders wat minder of niet zullen aansluiten. Het draait immers om voetbalplaatjes en het boek eindigt in de arena van Ajax.

Lezers uit groep 3 en 4 (AVI M4/E4) die van voetbal en verzamelen houden, zullen dit boek waarderen. Voor hen is het een herkenbaar, leuk verhaal.

WMK

Koop dit boek bij Kameel.nl!

Door dit boek te kopen bij Kameel.nl steun je Platform Christelijke Kinderboeken!

Koop dit boek direct:

Boekgegevens

Titel:

Plaatjes in een plasje limonade

Jaar van uitgave:

2021
2021

Aantal pagina’s:

60
60

Uitgeverij:

Kwintessens
Kwintessens

Prijs:

7.70
7.70

Deel deze recensie